امروز:

مجموعه ورزشی لالاگونا (تنریف –اسپانیا)

» نوع مطلب : ورزشگاه ها ،


این مجموعه واقع در محدوده شهری متراکم بین سانتا کروز و لا لاگونا مناطق ، این ساختمان دارای امکانات ورزشی برای پر کردن کمبود تجهیزات و نیاز های ورزشی منطقه می باشد.
برنامه مورد بسیار پیچیده نیاز است ، به منظور سازماندهی خدمات برای تمرین ورزش های مختلف ، بیشتر ورزشکاران معمول برای نیاز های تحت پوشش مانند بسکتبال ، والیبال ، هندبال ، تنیس و فضا برای سالن تربیت بدنی و تناسب اندام. همچنین ، آموزش و استخرهای درمانی مورد نیاز بود.ساختمان پیشنهاد اختصاص فضاهای مورد نیاز در سطوح مختلف ، با استفاده از اختلاف ارتفاع در سایت. استخر و اتاق قفل بر روی سطح نیمه زیرزمین واقع شده است. و مناطق تمرین ها در سطح متوسط قرار می گیرد. در نهایت ، در سطح بالایی نگه می دارد دادگاه و صندلی برای 300 نفر.


هدف این بود که یک ساختمان جمع و جور ، به منظور کاهش هزینه و دستیابی به بهره وری انرژی بالا ، در حالی که اجازه می دهد برای تهویه مناسب و روشنایی. مراقبت های ویژه به مناسب این زیرساخت های جدید را در سایت قرار داده بود ، پس از مطالعه ارتفاع ، بنابراین شما می توانید از هر فضا از سطح خیابان دسترسی پیدا کنید.. این استراتژی شامل آسانسور داخلی است که متصل سطح 4.

نوشته شده در : چهارشنبه 13 بهمن 1389  توسط : R.k.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات